Опозиціонер, кажете?

Чи завжди ворог твого ворога є твоїм другом

Був план опублікувати це 4 червня, як раз коли «опозиція» на росії буде святкувати день народження свого начебто-опозиціонера Навального. Але не хочу чекати так довго – нехай люди читають та знають правду.

Опозиціонер, кажете? А що це означає? Ви думаєте, що якщо він прийде на місце путіна, то росія буде поводитися так, як всі цивілізовані країни? А може він просто заздрить і просто хоче стати царем замість путіна? Чи ви дійсно вірите, що він, ставши царем от прям завтра, примусить росію зробити те, чого хоче Україна? Кордони 1991 року, чи може репарацій якихось хочете?

Чи знаєте ви, що він писав у 2008 про Грузію та грузинів? Він зневажливо називав їх гризунами та волав вдарити по них ракетою. Я не повірив, доки сам не знайшов оригінал. Дивіться: https://navalny.livejournal.com/274456.html

«Выдворить за пределы РФ всех находящихся на нашей территории граждан Грузии». Ось чого він насправді хоче. Ви ж розумієте, що за інших обставин воно скаже те саме про громадян України або будь-якої іншої країни. Ну й чим він кращий за путіна?

А що воно казало про Крим? Ось лінк для тих, хто забув: https://www.youtube.com/watch?v=xi3VjM9najI

«Украинцам я сильно советую не обманывать тоже себя: Крым останется частью росии и больше никогда в обозримом будущем не станет частью Украины». Ну це ми ще побачимо. Буде тобі враже як Залужний скаже!

Але ось головний висновок, який я зробив особисто для себе. Навальний – росіянин, якого дехто вважає «харошим рускім». Ось фраза цього «харошева рускава», яка пройшла непоміченою (див перший лінк): «В современных условиях авторитет базируется только на силе и способности применять эту силу разумно и там где надо»

Тобто вони розуміють тільки мову сили. Ось воно – нарешті призналися. З ними можна говорити тільки мовою Джавелінів, Хаймарсів, Леопардів, Storm Shadow та F-16.

Так що «сіді чітай, апазіціанєр хрєнав»

Русский военный Навальный, сиди на*уй

Русский военный Навальный, сиди на*уй

(с) masterofsql