Патріот проти Кінжалу

Американський патріот проти російського кінжалу

Пролог

У травні 2023 року українським військовим за допомогою американського Петріота вдалося збити балістичну ракету (можливо, і не одну), що випустили по нам болотно-рашистські війська. Рашисти стверджували, що перехопити її неможливо – але україньскі військові за допомогою американської зброї довели, що це не так. Я не буду вдаватись до спекуляції емоціями – просто наведу сухі факти навколо цієї події.

Факти

  1. Америка закрила небо над Києвом, подарувавши Петріот вартістю мільярд баксів. Непогана така благодійність
  2. Америка руками українських воїнів постійно послаблює одного із своїх ворогів (тому що якщо з Китаєм можна домовитись економічно, то з росією здоровий глузд не працює)
  3. Петріот отримав афігєнну рекламу, здавши іспит справжніх умов на відмінно – і тепер весь світ завалить американські компанії замовленнями на сотні якщо не тисячі мільярдів зелених

Формула

А що з цього має Америка, чому вона проявляє таку благодійність? А все дуже просто. Просто прочитайте той самий список знизу вверх – і все стане зрозуміло. Що для них на першому місці. Але чи применшує цей факт те, що зробила (і робить) Америка для України – звісно ні. Тому що від перестановки доданків сума не змінюється.

Замість епілогу

Ну а що там на болотах? Стверджують, що їхній кінжал знищив пускову установку Петріот – але при цьому хочуть пришити розробникам кінжалу державну зраду. Яка чудова винагорода!

(с) masterofsql