Чонгар та ефект Даннінга-Крюгера

Все частіше лунають питання, хто наказав розмінувати Чонгар. На жаль, відповідь на це запитання не стане широко відомою через ефект Даннінга-Крюгера.

Для тих, хто «у танку», а особливо – «не на часі». Чонгар – це вузенький перешийок, що з’єднує Крим з материковою Україною. Після війни 2014 року, коли ще зберігалася загроза вторгнення військ «мышебратьев», його замінували. Замінували добряче – пройти через ту територію танками було б дуже складно. А головне – на це потрібен був час. Багато часу. Але за кілька днів/тижнів до вторгнення рашистів 24 лютого 2022 року його було розміновано. Розміновано українською стороною. Тому менше ніж за добу рашисти увійшли або оточили Херсон та Маріуполь.

Ефект Даннінга-Крюгера описує поведінку людей, які настільки тупі, що не можуть навіть зрозуміти, наскільки вони тупі. Наприклад, у воєнний час обирати президентом клоуна, бізнес та походження якого напряму пов’язаний зі страною-агресором. Який не має жодного уявлення, як правити країною під час війни, особливо коли суперник – друга армія світу. Який замість закупівлі зброї знімає відосики. Бо воно ж «какая разница» та «хоть паржём».

Так от, любі друзі. Вгадайде, в яких регіонах клоун отримав найбільше голосів від зєлєбобів? Херсон. Миколаїв. Маріуполь. Не відчуваєте зв’язок?

Нехай Чонгар вони пройшли б. Що далі? А далі є п’ять мостів (автомобільних да залізничних), що з’єднуть Крим з Україною, які можна було підірвати одним натиском кнопки. Ну може, п’яти кнопок. Але і це розмінували. Як ви думаєте, хто міг надати такий наказ? Якого рівня повинна бути людина, яка могла надати наказ скасувати захист, який будувався кров’ю у 2014?

Звісно, це не зупинило б ворога – але затримало б рашистів-вбивць на кілька ДІБ. Як ви вважаєте, можна було за цей час евакуювати міста розміром з Маріуполь? Але ж більшість виборців вирішила, що «хуже нє будєт» та обрала «хоть паржём». Ну то як – все ще регочете? Хоча він же ще тоді зізнався, що він – ваш вирок…

А якщо і цього недостатньо, варто нагадати, що західна розвідка попереджала Украіну про вторгнення багато разів. Дуже багато разів. Літом 2021, восени 2021, на початку 2022, за кілька днів до 24 лютого 2022. Що на це відповідала зеко-манда? Будувала захист, закупала ППО – чи наказала забезпечити прохід танкам?

До чого це все? Якщо ви ще не зрозуміли – Україну хотіли здати. Була домовленість. Саме тому у рашистів план був лише на три дні. Вони знали, на що розраховувати – і армія була лише страховкою. Вони дійсно планували робити шашликі – на найвищому рівні. Єдине, що зірвало цей план – це ЗСУ. Тому що державна зрада у плани Залужного не входила.

Шановні виборці, ви ще не бачите зв’язку між вибіром, якій ви зробили 21 квітня 2019, та подіями 24 лютого 2022?

Ні? То саме цей ефект і описали у своєму дослідженні Даннінг та Крюгер. Отака фігня, малята.

(с) masterofsql